Семінар з самооцінювання ЗЗСО

Дата: 11.04.2023 14:46

Крок 2 - Ціль 2. Розроблення профілю ЗЗСО та проведення оцінювання задля визначення векторів розвитку

11 квітня 2023 року на базі Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла відбулося чергове засідання робочої групи з менторами швейцарсько-українського проєкту DECIDE "Децентралізація для розвитку демократичної освіти" Ольгою Нижник, Іриною Бондар, Оксаною Марковецькою та проведено семінар з самооцінювання ЗЗСО. У роботі також взяли участь заступниця міського голови Галицької міської ради - Вікторія Дебенко та головна спеціалістка відділу освіти Галицької міської ради - Галина Кашуба.

Під час семінару було узагальнено попередні напрацювання щодо профілю ЗЗСО та анкетувань учнів, педагогів та батьків за 14 темами "Школи дієвої демократії",  узагальнено  SWOT- аналіз ЗЗСО та всі його складові (слабкі і сильні сторони ліцею, можливості вирішення різних проблем та загроз, з якими може зіткнутись заклад). Ментори семінару координували та забезпечували ефективну комунікацію.