Умови доступності

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми

потребами

У Галицькому ліцеї імені Ярослава Осмомисла з 1 вересня 2021 року працюють класи з інклюзивним навчанням. Організація інклюзивного навчання в ліцеї здійснюється командою психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами. Для навчання та відпочинку у позаурочний час учням з ООП, створенні сприятливі умови, забезпечено їх безперешкодним доступом до всіх приміщень ліцею. Для дітей з інклюзивним навчанням адаптовано навчальні програми та плани, корекційно-розвиткові заняття, створено позитивний клімат шкільного середовища. У закладі створені належні умови для перебування дітей з особливими освітніми потребами. Є ресурсна кімната, кабінет ЛФК, пандус.
   Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення, враховано використання кольорів, розташування меблів і обладнання відповідно до санітарних вимог. У ліцеї дотримується тепловий режим. Працює харчоблок. Забезпечується регулярність вологого прибирання, використання всіх видів провітрювання.
Шкільна та пришкільна території підтримуються в належному стані.

Наш заклад співпрацює з Інклюзивно-ресурсним центром Галицької міської ради Івано-Франківської області.

На сьогоднішній день у ліцеї є 4 інклюзивні класи (3А, 6Б, 6В та 8А кл), в яких навчаються 4 учні з особливими освітніми потребами. З дітьми працюють 4 асистенти вчителя.