Стратегія розвитку ЗЗСО

DECIDE брейнстормінг

12.01.2024р. відбулося обговорення кроків реалізації Стратегії розвитку ЗЗСО на 2024рік з менторами проєкту.

13:35 12.01.2024

Крок 6 - Ціль 6 Оцінювання реалізації стратегії розвитку ЗЗСО в поточному році, планування наступних кроків

20.12.2023 р. в межах Швейцарсько-українського проєкту #DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» відбулася зустріч менторів з керівництвом закладу і представниками робочої групи. Учасники у формі брейнстормінгу обговорили результати проведеної роботи щодо реалізації Стратегії розвитку Галицького ліцею ім. Я. Осмомисла за 2023 р., а також погодили кроки реалізації Стратегії розвитку на 2024-2025 н.р.

12:53 20.12.2023

Враження від роботи над Стратегією

Працюючи над проєктом "Стратегія розвитку нашого освітнього закладу", ми, учні, відчули себе єдиною командою разом з учителями та нашими чудовими професійними тренерами. Ми працювали над єдиною спільною метою. Усі наші думки й пропозиції обговорювались і брались до уваги. Наші зустрічі були напрочуд збалансовані з точки зору інформаційної насиченості, емоцій, позитивних вражень та набуття досвіду.

15:55 16.06.2023

РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЛІЦЕЮ В ДІЇ

10 лютого 2023 року відбулася чергова зустріч у рамках проєкту " Стратегія розвитку ЗЗСО: на шляху до школи демократії" з членами робочої групи та за участю модераторів Ольги Нижник, завідувачки лабораторії управління та організації освіти, старшої викладачки кафедри менеджменту та освітніх інновацій ІФОІППО, Ірини Бондар, кандидатки філософських наук, доцентки кафедри  менеджменту та освітніх інновацій ІФОІППО, Оксани Марковецької, методистки лабораторії національного виховання ІФОІППО. У ході зустрічі присутні ознайомилися із нормативним підгрунтям розроблення та реалізації Стратегії розвитку ЗЗСО, ключовими сферами профілю ЗЗСО та 14 темами "Школи дієвої демократії" (ШДД). Визначено процедуру проведення оцінювання (опитування учасників освітнього процесу за 14 темами ШДД).

16:24 13.02.2023