Вітаємо учнів ліцею зі значними здобутками на обласному етапі XIV Міжнародного конкурсу з українознавства

Дата: 15.03.2021 15:45

Щиро вітаємо учнів Галицького ліцею імені Ярослава Осмомисла зі значними здобутками на обласному етапі XIV Міжнародного конкурсу з українознавства (наказ Івано-Франківської ОДА №50 від 04.03.2021р. "Про підсумки обласного етапу XIV Міжнародного конкурсу з українознавства для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти"):

• Чав'як Ольгу, ученицю 8 класу, за зайняте ІІ місце (науковий керівник Побуцька Л.Я.);
  • Легін Оленку, ученицю 9 класу, за зайняте ІІ місце (науковий керівник Легін Ж.Б.);
  • Богдана Тараса, учня 10 класу, за зайняте ІІІ місце (науковий керівник Григорович Н.В.).

Бажаємо творчих успіхів й надалі.