РОЗРОБЛЯЄМО СТРАТЕГІЮ РОЗВИТКУ ЛІЦЕЮ

Дата: 13.02.2023 15:56

Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла розпочав роботу над розробкою Стратегії розвитку ліцею:

На шляху до школи дієвої демократії

в рамках швейцарсько-українського проєкту  " Децентралізація для розвитку демократичної освіти".

9 лютого 2023 року відбулася онлайн - зустріч менторів з керівництвом та представниками ліцею. Модераторами зустрічі були Ольга Нижник, завідувачка лабораторії управління та організації освіти, старша викладачка кафедри менеджменту та освітніх інновацій ІФОІППО, Ірина Бондар, кандидатка філософських наук, доцентка кафедри менеджменту  та освітніх інновацій ІФОІППО, Оксана Марковецька, методистка лабораторії національного виховання ІФОІППО.

У ході зустрічі відбулася презентація дорожньої карти з розробки та реалізації Стратегії розвитку ліцею, учасники ознайомилися зі структурою профілю ЗЗСО. Присутні мали змогу переглянути портфоліо " На шляху до школи дієвої демократії" та представити візитівку закладу.

Ліцей отримав консультування щодо формування робочої групи з розробки проєкту Стратегія розвитку ЗЗСО та Плану її впровадження.

Учасники плідно працювали на засадах педагогіки партнерства та співпраці.