РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ЛІЦЕЮ В ДІЇ

Дата: 13.02.2023 16:24

10 лютого 2023 року відбулася чергова зустріч у рамках проєкту " Стратегія розвитку ЗЗСО: на шляху до школи демократії" з членами робочої групи та за участю модераторів Ольги Нижник, завідувачки лабораторії управління та організації освіти, старшої викладачки кафедри менеджменту та освітніх інновацій ІФОІППО, Ірини Бондар, кандидатки філософських наук, доцентки кафедри  менеджменту та освітніх інновацій ІФОІППО, Оксани Марковецької, методистки лабораторії національного виховання ІФОІППО. У ході зустрічі присутні ознайомилися із нормативним підгрунтям розроблення та реалізації Стратегії розвитку ЗЗСО, ключовими сферами профілю ЗЗСО та 14 темами "Школи дієвої демократії" (ШДД). Визначено процедуру проведення оцінювання (опитування учасників освітнього процесу за 14 темами ШДД).

Робоча зустріч відбулася в дружній, товариській атмосфері, де панували взаєморозуміння та готовність до співпраці.