Ювілей з нагоди 80-ліття

Дата: 06.12.2019 19:23

З нагоди ювілею Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла гостинно відчиняє двері...

20 грудня 2019 року наш заклад відзначатиме свій поважний 80-літній ювілей.

Саме стільки разів лунав Перший і Останній дзвоник у стінах нашої школи, яка тепер стала ліцеєм.

Це тільки час має свій невпинний лік: 40,50,60,80... А шкільний дух не старіє ніколи, йому завжди буде десять-одинадцять років - саме стільки, скільки проходить свій шлях кожеш, хто зветься гордо - Учень.

Цього дня винуватцем торжества стане представник будь-якого покоління: і сивочолий випускник 1950-80-х, і той, повний запалу й енергії, що покинув альмаматер на зламі століть, і вчорашній учень, який почав свій самостійний політ, долаюи перші життєві перепони, і теперішній одинадцятикласник, який завершує найбезтурботніший етап дитинства, і той, хто цьогоріч невпевнено переступив поріг закладу.

Як кожна мати чекає на зустріч зі своєю кровинкою, радісною чи засмученою, стурбованою чи піднесеною, так і наша школа радіє кожному вихованцю, якому дала крила для лету, возвеличуючи в ньому Людину.

Многая літ, тобі, Галицький ліцей імені Ярослава Осмомисла! Величної ходи вам, випускники різних поколінь!