Онлайн-турнір гри-вікторини "Давній Галич"

Дата: 15.03.2024 22:14

14 березня 2024 року команда учнів 9-11 класів "Нащадки Осмомисла" стала першою серед команд з Галицької ТГ та ввійшла в число переможців серед 54 команд з Івано-Франківської та Львівської областей у онлайн -турнірі гри-вікторини "Давній Галич".

Учні із задоволенням у цікавий, розважальний засіб мали змогу заглибитися у славне історичне минуле нашого рідного краю, торкнутися тисячолітньої історії, поглянути на сивочолий Галич із висоти століть.

Дякуємо організаторам Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника за можливість стати учасниками гри. А також Галицька територіальна громада та Національний заповідник «Давній Галич». Дякую учителям історії та Віталію Миколайовичу. Дякуємо ЗСУ за захист, за можливість збереження своєї історичної пам'яті, ідентичності, єдності, величним символом яких є Галич.