Шкільна психологічна служба

Профілактичні бесіди із проблемами булінгу

02.09.2021р. в Галицькому ліцеї імені Ярослава Осмомисла відбулася зустріч учнів ліцею із головним спеціалістом відділу галицького бюро правової допомоги Івано- Франківського МЦ з надання БВПД Гелемей Ольгою Романівною, яка провела профілактичну бесіду із проблеми булінгу.

19:29 03.09.2021

День вишиванки

Дітки з групи продовженого дня відтворили на своїх малюнках кольорові вишиванки різних візерунків.

09:55 21.05.2021

Протидія булінгу в освітньому середовищі

6 травня працівники прикарпатської ювенальної превенції провели з учнями 6-А класу заняття на тему: "Протидії булінгу в освітньому середовищі." Передусім ювенальні поліцейські навчали дітей запобігати випадкам цькувань, своєчасно та правильно реагувати на прояви булінгу, інструктували, як діяти, коли стали його жертвою чи свідком.

14:53 10.05.2021

Тиждень психологічної служби

В ліцеї з 18.04. по 21.04.проходив "Тиждень психологічної служби" під гаслом "Психологія на що день". Протягом тижня відбулася акція "Мудрі повчання", челендж "Зроби комплімент своєму другу", проводилися тренінги та ігри. При роботі як з учнями ліцею так і філій використовувалися сучасні інтернет середовища, які давали можливість працювати в онлайн режимі.

14:51 10.05.2021

Тиждень здоров'я

Тиждень здоров'я пройшов у Галицькому ліцеї імені Ярослава Осмомисла, який був присвячений , Міжнародному дню здоров'я. В рамках тижня відбувалися заходи в яких брали участь 6-11 класи. Учні переглядали відеоролики "Шкідливі звички та вплив їх на здоров'я", "5 правил здорового пособу життя", які зможуть застосовувати у повсякденому житті для збереження свого власного здоров"я.

11:10 14.04.2021

16 днів проти насилля

З 25 листопада по 10 грудня у нашому ліцеї ім. Я. Осмомисла відбулася Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля», яка впроваджується у стінах школи уже кілька років поспіль. Психологічною службою закладу були проведені тренінги, лекції, заняття з використання відео матеріалів, виставка малюнків юного, але талановитого художника Мельника Давида, учня 5-В класу та відбулася зустріч із старшим інспектором ювенальної провенції Галицького ВП Чіх О.І.

20:02 15.12.2020